רואה חשבון בתל אביב – גיא זהר

[one_half]

אנחנו בגיא זהר רואי חשבון,  מעמידים את הלקוח כמרכז הפעילות ומטרתנו היא לספק את צרכי הלקוח בכל נושא ומעניקים ליווי אישי בגובה העיניים, רואים את מי שנמצא מאחורי המספרים ומאמינים בו,
וכך מייצרים פתרונות פרקטיים לצמיחת העסק וקידום הישגיו העסקיים.
פעילותינו המקצועית בלתי מתפשרת ומשלבת שירות של אנשי מקצוע איכותיים ויצירתיים שצברו ניסיון וידע רחב בסוגיות חשבונאיות, במיסוי ובייעוץ עסקי. הידע היכולת והנסיון שצברנו בתקופת פעילותינו מאפשרים לנו ללמוד לעומק את העסק ומצבו הפיננסי, להכיר את חוזקותיו, להתייחס לצרכיו ושאיפותיו. גיא זהר, בחר להיות רואה חשבון בתל אביב מהסיבה שבה מרוכזים מרבית העסקים והפעילות העסקית של המשק.

ראיית חשבון לעסקים

[/one_half]

[one_half_last]

רואה חשבון בתל אביב – גיא זהר

משרד רואי החשבון זהר ממוקם בתל-אביב ומשרת לקוחות מכלל הארץ.
המשרד הינו משרד בוטיק בתחום החשבונאות העסקית המלווה מגוון רחב של עסקים בישראל בתחומים כמו:
ראיית החשבון, המיסוי הייעוץ העסקי והליווי מול המערכת הבנקאית, בניית תוכנית עסקית ועוד. החשיבות בבחירת משרד רואה חשבון בתל אביב היא קריטית לפעילות העסק ואת זה נוכיח לכם בהמשך.

המשרד ממוקם בטאגור 35 -מרכז תל-אביב ומתמחה בליווי עסקים בכל שלב הפעילות שלהם, בתהליכי הצמיחה וההתרחבות העסקית.
אנו מעניקים מגוון שירותים רחב: ביקורת דוחות כספיים, תכנוני מס, החזר מס, ליווי עסקים מול המערכת הבנקאית, ייעוץ כלכלי ועסקי, בקרה והערכת סיכונים, ניהול כספים וחשבות ועוד.

רו"ח בת"א

 

 

 

 

 

 

 

[/one_half_last]

[one_third]

התמחות ושירותים של משרד רואי החשבון שלנו בתל-אביב:

משרדינו מעניק שירותים בענפי הנדל"ן, הרכב, הי טק, מסחר, בעלי מקצוע, נותני שירותים, מפעלים ועוד. אנו מתמחים בייעוץ מס. כלקוח במשרדינו יוענקו לך כלל השירותים לפעילותך, החל מפתיחת תיקים ברשויות המס, הנהלת חשבונות דיווח לרשויות וכלה בליווי לקבלת החלטות עסקיות, ייצוג מול מערכת הבנקאית ועוד.

"אם אתה יכול לחלום על זה – אתה יכול לעשות את זה" (וולט דיסני)

[efb_likebox fanpage_url="www.facebook.com/zoharcpa" 1646945452224692 "OPTIONAL_SEE_FAQ" box_width="WIDTH_OF_BOX_IN_PIXELS" box_height=HEIGHT_OF_BOX_IN_PIXELS"" responsive="1" show_faces="SHOW_CONNECTIONS(1/0)" show_stream="SHOW_STREAM_POSTS(1/0)" hide_cover="HIDE_COVER_PHOTO(1/0)" small_header="USE_SMALL_HEADER(1/0)" hide_cta="OPTONAL_HIDE_CUSTOM_CTA_BUTTON(1/0)" locale="NAME_OF_YOUR_LANGUAGE_LOCAE(default en_US)]

[/one_third]

[one_third]

מקצועיות וקשר אישי במשרד רואי החשבון של

החוזקה שלנו בניתוח נתוני העסק תאפשר לנו לסייע לכם בניהול הפעילות העסקית -לארגן ולסדר את ההתנהלות הכלכלית שלכם במטרה לבנות יחד אתכם תכנית לצמיחה עתידית, שיפור התוצאות העסקיות והתמודדות עם האתגרים בטווח הקצר ובטווח הארוך.
כמו כן, במשרדינו תהנה ממגוון קשרים עם המערכת הבנקאית וגופים אשר מתעסקים במתן הלוואות לצורך שיפור התזרים בעסקך, כגון סיוע מהבנקים, מקרן תבור, וחברות נוספות אשר מעניקות הלוואות בהתבסס על פעילות העסק שלך.
היכולת שלנו להתבונן, להתייחס ולהבין את נקודת המבט שלך, את המוצר שלך, את השירות שאתה מספק הם פרמטרים מרכזיים המתווים את שיטת העבודה שלנו.
משרדינו עורך מפגשי חתך, שיחות משוב, התווית פעילות תוך קביעת יעדים ומעקב אחר הגשמתם בהתנהלות הכלכלית של העסק. אנו זמינים לספק לך את השירות והמענה הטוב היותר.

[/one_third]

[one_third_last]

קצת עלינו – ולמה בחרנו להקים משרד רואה חשבון בת"א

משרד רואי החשבון זהר הוא משרד המתמחה בתחום החשבונאות ומלווה היצע רחב של עסקים בישראל בתחומים כגון- ראיית החשבון, ליווי מול הפלטפורמה הבנקאית, מיסוי ומיסוי מתקדם, ייעוץ עסקי, בניית מודלים עסקיים ועוד.
משרדנו מתמחה בליווי עסקים בכל שלב הפעילות שלהם, בתהליכי הצמיחה וההתרחבות העסקית. אנו מעניקים מגוון שירותים רחב: ביקורת דוחות כספיים, תכנוני מס מקיפים, ליווי צמוד של עסקים מול המערכות הבנקאיות השונות, ייעוץ כלכלי ועסקי מקיף ועוד.
אנו מעמידים את הלקוח כמרכז הפעילות ומטרתנו היא לספק את צרכי הלקוח בכל נושא ומעניקים ליווי אישי בגובה העיניים, רואים את מי שנמצא מאחורי המספרים ומאמינים בו, וכך מייצרים פתרונות פרקטיים לצמיחת העסק וקידום הישגיו העסקיים. פעילותינו המקצועית בלתי מתפשרת ומשלבת שירות של אנשי מקצוע איכותיים ויצירתיים שצברו ניסיון וידע רחב בסוגיות חשבונאיות, במיסוי ובייעוץ עסקי.
הידע היכולת והנסיון שצברנו בתקופת פעילותינו מאפשרים לנו ללמוד לעומק את העסק ומצבו הפיננסי, להכיר את חוזקותיו, להתייחס לצרכיו ושאיפותיו.

אנו מתייחסים ולוקחים בחשבון את הפרטים הקטנים ביותר. תמיד מודדים את הביצועים ומנסים לשפר עוד ועוד קצת על מנת להגיע לבסוף לתוצאות הטובות ביותר.

התקשרו עכשיו ל – 072-2486800

[/one_third_last]

 

הנה כמה סיבות למה ת"א נחשבת לאחת הערים המתקדמות בעולם"

 

איפה אנחנו נמצאים בתל-אביב?